Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

FAQ

JAK MOHU OBJEDNAT UBYTOVÁNÍ?
Vyberte si ubytovací zařízení, která vám vyhovuje nejlépe, pak klikněte na REZERVOVAT. Vyplňte prosím rezervační formulář a odešlete ho (klikněte na tlačítko ODESLAT). Odeslání rezervačního formuláře je pro Vás zcela nezávazné. Náš rezervační tým zpracuje Vaši žádost co nejrychleji a odpoví Vám e-mailem. Většinou obdržíte odpověď během 1-3 hodin během běžné pracovní doby. Zašleme Vám informaci, zda je Vámi vybrané ubytování volné a jaká je konečná cena ubytování. V mnoha termínech obdržíte speciální slevy. Po obdržení naší nabídky se rozhodnete, zda si budete přát ubytování závazně rezervovat. Pokud si budete přát závaznou rezervaci, zašleme Vám e-mailem konečné potvrzení rezervace, se kterým se pak prokážete při příjezdu do místa ubytování.

JAK MOHU ZAPLATIT ZA UBYTOVÁNÍ?
Je to velmi jednoduché - většinou můžete zaplatit celou částku za ubytování a služby po příjezdu do ubytovacího zařízení. Kreditní karta nebo záloha se nevyžaduje u většiny ubytovacích kapacit a rezervací. Stačí tedy pouze vyplnit rezervační formulář, vyčkat naši odpověď s potvrzením konečné ceny a poté si ubytování závazně rezervovat.
V některých TOP termínech, či při rezervaci většího počtu pokojů může být nutná garance rezervace. Garance rezervace je možná kreditní kartou či úhradou zálohy. O této skutečnosti Vás budeme informovat před samotným potvrzením rezervace.

STORNOVÁNÍ REZERVACE:
V případě, že byla provedena závazná rezervace a klient nás neinformuje o jeho rozhodnutí zrušit rezervovaný pobyt sedm dní před jeho předpokládaným příjezdem, musíme požadovat kompenzaci.
Stornopolatky
Zrušení více než 7 dní pred příjezdem: zdarma
Zrušení 7 až 4 den pred příjezdem: poplatek za 1 noc
Zrušení rezervace 3 až 1 den před příjezdem : poplatek za 2 noci
Klient se nedostaví bez vysvětlení: poplatek za celý pobyt
Za zkrácení již započatého pobytu ze strany ubytovaného se úhrada za ubytování nevrací.
Speciální storno podmínky se uplatňují pri rezervacích na období Vánoc, Nového Roku a Velikonoc. Pokud zrušíte svůj pobyt více než 14 dní pred příjezdem, pak se neúčtuje žádný storno poplatek. V případě nedojezdu nebo pozdního storna (kratší doba než 14 dní pred příjezdem) činí storno poplatek 100 % ceny celého pobytu.

Storno podmínky se mohou u jednotlivých ubytovacích kapacit lišit, pokud není uvedeno v potvrzení jinak, či nejsou domluvene individuální storno podmínky pro konkrétní pobyt, platí výše uvedené. Všechna storna nebo změny rezervací musí být provedena v písemné formě.
Vyhrazujeme si právo na změnu rezervace ubytování klienta v případě nečekaných událostí, jako např. technické problémy atd. Alternativní ubytování musí být stejné nebo vyšší kategorie. V tomto případě klient nemá nárok na slevu z ubytování.

CMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz