Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Aktuality

Velikonoční trhy 2015,
21.3.2015 - 12.4.2015

Praha ožije slavnostmi příchodu jara. Na Staroměstském, Václavském náměstí a na náměstí Republiky totiž začnou největší velikonoční trhy v zemi, které se letos uskuteční od 21.března do 12. dubna. Pro Pražany a návštěvníky metropole je připraveno mnoho lákadel, kterým vévodí bohatý velikonoční jídelníček a program v duchu lidových melodií, tance a zvyků.

Easter in Prague

K tradicím českých Velikonoc neodmyslitelně patří bříza, a tak ani letošní trhy se neobejdou bez tohoto dvanáctimetrového symbolu jara, který ozdobí Staroměstském náměstí. Chybět ovšem nebudou ani stánky s velikonočními specialitami. Návštěvníci si tak pochutnají na beránku, jidáši anebo mazanci.

Velikonoční trhy přinesou do centra metropole atmosféru nastupujícího jara. Kromě prodejních stánků s velikonočními symboly a suvenýry vyroste na Staroměstském náměstí pódium, na němž se bude odehrávat zajímavý kulturní program.

„Tentokrát bychom chtěli posunout tradiční oslavy Velikonoc kvalitativně opět trochu výš a představit návštěvníkům trhů zvyky a svátky nejen v některých regionech České republiky, ale také v jiných evropských zemích. Věříme, že to pro ně bude vítané zpestření.

Easter in Prague

Přijeďte oslavit svátky jara a poznat tradiční české Velikonoce. Při návštěvě velikonočních trhů přímo v historickém srdci Prahy se rázem přenesete časem a objevíte starobylé výrobní techniky velikonočních ozdob jako malování kraslic, výrobu pomlázek nebo jarních dekorací.

Jarní návštěva Prahy patří zpravidla k těm nejhezčím. Městská zeleň rozkvétá a lidé se chystají na tradiční svátky jara. Znovu ožijí pražské parky a náměstí se zaplní tržišti s velikonoční výzdobou. Vydejte se také vy do pražských ulic a užívejte si první teplé paprsky slunce.

V rámci Velikonočních trhů se mohou nejmenší návštěvníci opět těšit na oblíbenou Staroměstskou dílničku. Speciálně připravený program pro ně bude připravený sedm dní v týdnu. Těšit se mohou na loutkové a maňáskové divadlo a také zajímavé vyprávění o Velikonocích jako křesťanských svátcích. Odborní pracovníci se budou spolu s dětmi věnovat lidovým velikonočním tradicím a zvykům. Malí návštěvníci si budou moci vyrobit nejen různé velikonoční ozdobičky, drobnosti s jarní tématikou, velikonoční kohoutky a slepičky s použitím různých technik. Vlastnoručně si vyrobí malované květináče ubrouskovou technikou a samozřejmě si vyzkouší pletení pomlázek a malování kraslic.

Prodejní domky se suvenýry a velikonočními výrobky budou otevřeny každý všední den od 9 do 19 hodin, o víkendech se provozní doba prodlouží do 20 hodin. Stánky s občerstvením mohou mít otevřeno denně do půlnoci. Dětská staroměstská dílna bude v provozu od pondělí do pátku, pokaždé od 15 do 18 hodin, zatímco o víkendu v ní poběží program od 12 do 19 hodin.Přejeme krásné prožití velikonočních svátků v roce 2015!
Vánoční trhy v Praze 29.11.2014 - 6.1.2015

Největší vánoční trhy v České republice můžete letos navštívit na Staroměstském a Václavském náměstí. Začnou v sobotu 29. listopadu 2014 a potrvají do 6. ledna 2015.

Slavnostní rozsvícení stromu proběhne 29.11.2014 v 17:00 hodin a zahájí vánoční trhy.

Největší vánoční trhy v České republice se již tradičně konají na Staroměstském a Václavském náměstí a opět přinesou do centra metropole sváteční atmosféru. Oslavy Vánoc v centru Prahy budou také v letošním roce v duchu tradic a té pravé staročeské vánoční atmosféry. A na co se můžete těšit? Vánoční trhy na Staroměstském náměstí Slavnostní program v letošním roce kromě českých interpretů zpestří také soubory ze zahraničí. Milovníci tradičních vánočních koled a melodií si je jistě rádi poslechnou v kulisách vánoční Prahy v podání dětských souborů ze všech koutů republiky. Současně bude možné ochutnat tradiční vánoční pochutiny take z jiných koutů Evropy.
Návštěvníci zde budou moci nakoupit drobné vánoční dárky a nejen ty. Prodejci nabídnou také ozdoby, svícny, jmelí, adventní věnce či svíčky a mnoho dašího.
Na děti opět čeká oblíbená Staroměstská dílnička.
Malí návštěvníci vánočních oslav mohou také letos navštívit staroměstskou dílnu lidových řemesel, kterou jsme tradičně umístili do repliky typické hrázděné stavby. Uvnitř budou probíhat tematické výtvarné aktivity, soutěže i divadélka pro děti. Chybět nebudou ukázky vánočních tradic, loutkové divadlo, zdobení vánočního pečiva či výroba ozdob a vánočních přání.

Přijďte si společně s námi vychutnat tu pravou vánoční atmosféru a pohodu.

Jenomže pražské vánoční trhy posledních pár let už nejsou jen o Staroměstkém a Václavském náměstí. Jsou tu i trhy na Andělu, Palackého námětí, náměstí Míru nebo například na náměstí Jiřího z Poděbrad. Nespornou výhodou těchto trhů jsou nižší ceny, podstatně méně lidí a téměř nepostřehnutelný počet turistů.
Další trhy najdete na dalších pražských místech:
Praha 1, nám. Republiky, 25.11.- 24.12.2014
Praha 2, nám. Míru, 20.11.- 24.12.2014
Praha 2, Palackého nám., 23.11.- 24.12.2014
Praha 2, Tylovo náměstí, 23.11. - 24.12.2014Foodparade - 6.9.2014 a 7.9.2014

Ve dnech 6. a 7. září se v krásných zahradách zámku Troja uskuteční již čtvrtý ročník festivalu Foodparade, kde si můžete nejen pochutnat, ale také dozvědět se žhavé novinky z oboru gastronomie.

V letošním roce se můžete těšit na mnoho předních restaurací z Prahy a okolí, a více než 25 farmářských stánků a stánků s delikatesami. Čeká na Vás množství nových tváří z gastronomie,

Foodparade Prague

ale i stálice posledních let jako je Hotel InterContinental, Občanská Plovárna, Doubleshot, nebo Restaurace U Modré Kachničky a mnoho dalších.

Kromě ochutnávky degustačních menu jednotlivých restaurací či vybraných delikates a nápojů se hosté mohou těšit na bohatý doprovodný program, který bude letos doplněn nejenom o zajímavé degustace a ochutnávky.

Nebude chybět ani kuchařská soutěž pro návštěvníky a nadšence gastronomie, která byla novinkou loňského ročníku a získala si velkou oblibu nejen mezi soutěžícími. Minulý rok byla povinnou ingrediencí dýně a vítězka získala ceny v hodnotě 50.000 Kč za salát z pečené dýně.

Vzhledem k tomu, že Foodparade je místem pro celou rodinu, tak samozřejmostí je dětský koutek, tento rok opět s větší kapacitou a hravým programem.

Minulému třetímu ročníku festivalu Foodparade, který proběhl také v září, loňského roku, taktéž v krásných zahradách zámku Troja a pořadateli škole vaření Chefparade se podařilo překonat magickou hranici 10 000 návštěvníků - celkem tak navštívilo festival 10 861 milovníků dobrého jídla a pití. Necháme se překvapit, kolik milovníků dobrého jídla a pití si letos najde cestu do krásných zahrad Trojského zámku.


Ochutnejte jídlo a nápoje za příznivé ceny, bavte se při celodenním doprovodném programu na hlavním pódiu, zapůjčte si deky či lehátka a užívejte si odpočinku a krásného počasí s přáteli či rodinou.


Místo konání akce:
Zámek TROJA, U Trojského zámku 4/1, Praha 7

Více informací o této gastronomické akci naleznete na www.foodparade.cz .
Noc kostelů 23.5.2014

Noc kostelů v pražské arcidiecézi se koná v roce 2014 již popáté. Návštěvníky přivítají v neobvyklou dobu kostely v Praze, stejně jako v jiných místech v České republice a zahraničí.

Noc kostelu Praha

Tato zajímavá akce má svojí tradici z Vídně, kde proběhla poprvé v roce 2005 a poté se rozšířila spontánním způsobem jak do celého Rakouska, tak do ostatních zemí.

V Praze je k této poutavé akci přihlášeno 250 kostelů, které připravují pro návštěvníky velmi pestrý a bohatý program. Můžete se těšit na prohlídky s průvodci, koncerty, divadelní představení. Můžete využít příležitost a podívat se do běžně nepřístupných částí kostelů jako např. krypty, věže, varhanní kůry, sakristie, nebo klášterní zahrady.

Letos chtějí pořadatelé zdůraznit, že význam této akce není pouze společenský a kulturní, ale i náboženský. Součástí programu tak budou modlitby, meditace a rozjímání. Bude možné pohovořit se zajímavými hosty, jako například kardinál Miloslav Vlk.

Více informací najdete na webu akce : www.nockostelu.cz

Doba ledová naživo - O2 Arena, 1.2.-2.2.2014

Ace of Age Skvělá zábavná show pro děti i dospělé, zkrátka pro celou rodinu, bez rozdílu věku. Setkáte se s oblíbenými postavami ze tří populárních filmů Doba ledová. Nyní je můžete vidět v O2 Arene naživo, potěší Vás světoznámé postavy z filmu jako je velký mamut Manny, roztomilý lenochod Sid nebo šavlozubý tygr Diego, stejně jako mnohé další. Můžete se těšit vskutku na velkolepou show, na jejíž výrobě spolupracoval tým pracující dříve na Cirque du Soleil či Holiday on Ice. Také filmové studio Twentieth Century Fox spolupracovalo na výrobě této show, která je kombinací krasobruslení, filmu, loutkoherectví a akrobacie.

Ace of Age Turné začalo v roce 2012 a od té doby ho již mohli shlédnout diváci v mnoha zemích. Turné bude trvat pět let a show se představí ve 30 státech světa včetně České a Slovenské republiky. Představení pojmenované v originále Ice Age Live se bude hrát v O2 Areně celkem čtyřikrát během 1. a 2. února 2014. Cena vstupenky je mezi 400 a 950 CZK. Toto mamutí dobrodružství je strhujícím zážitkem pro malé i velké, nejen pro fanoušky Doby ledové, ale pro každého, kdo tuto show uvidí.

Více informací : http://www.o2arena.cz/


Sbírka plakátů Alfonse Muchy od Ivana Lendla - pro obrovský zájem prodlouženo do 10.9.2013

Návštěvníci Prahy mají jedinečnou možnost vidět v Obecním domě téměř všechny originální plakáty Alfonse Muchy pohromadě. Svou unikátní kolekci vystaví v Obecním domě tenista a český patriot Ivan Lendl, který sbírá tato díla třicet let.

Alfonse Muchu a Ivana Lendla mnohé spojuje. Jejich jména patří k těm, která si cizinci v souvislosti s Českou republikou vybavují mezi prvními. Oba dosáhli největších úspěchů a společenského uznání nikoli ve vlasti, ale za hranicemi. A především: Oba ve světovém měřítku určovali ve svých oborech styl, který ovlivnil jak současníky, tak budoucí generace – byť Mucha na poli výtvarného umění a tehdejšího designu a Lendl na tenisových kurtech.

Výstava je spojením těchto dvou fenoménů. Mostem z minulosti do současnosti a naopak, propojujícím české osobnosti svých ér. Čech Alfons Mucha se nyní díky Čechovi Ivanu Lendlovi vrací do Prahy. A jsou to právě vazby s původní vlastí, díky nimž budeme mít tu čest spatřit nejkomplexnější sbírku Muchových plakátů jako první na světě.

Nej.. výstavy
- Kompletní sbírka Ivana Lendla je vystavovaná absolutně poprvé v historii.
- Jde o největší a nejkomplexnější sbírku plakátové tvorby Alfonse Muchy na světě (151 artefaktů).
- Realizační náročnost projektu z něj činí jedinečnou událost – nabízí životní zážitek, který si pravděpodobně nebudete mít možnost zopakovat.
- Spojení legend / A. Mucha a I. Lendl

MÍSTO KONÁNÍ :

Vystava Mucha - Lendl Obecní dům hl. m. Prahy
Náměstí Republiky 5
Praha 1
Tel.: +420 222 002 101

OTEVÍRACÍ DOBA
duben – červenec 2013
pondělí – neděle 10–19 hodin

CENA VSTUPENEK:
Plné: 180 Kč
Snížené: 90 Kč (děti 6–15 let, studenti do 26 let po předložení průkazu, senioři nad 65 let)

DOPRAVA:
Metro: Trasa B, stanice Náměstí Republiky
Výstavba metra ve fotografiích 20.1.2013-30.3.2013.

Metro Praha Od 20.ledna 2013 do konce března 2013 si můžete v Praze prohlédnout velmi zajímavé velkoplošné fotografie, které zachycují výstavbu prodloužení metra trasy A. Výstava je určena jak pro Pražany, tak pro návštěvníky našeho hlavního města. Na téměř třímetrových obrazech zdokumentovala trojice fotografů ( jmenovitě Josef Husák, Jiří Junek a Jan Tatár ) některé ze zajímavých okamžiků z každodenního života pracovníků na této velmi důležité a očekávané stavbě.
Fotografií je celkem 26 a jsou k vidění na čtyřech vybraných místech Prahy - na Evropské třídě, Veleslavíně, Vypichu a Petřinách. Obdivovat můžete netradiční záběry z budování tohoto 6 134 metrů dlouhého úseku, na kterém budou celkem 4 stanice metra, a to Bořislavka (původně Červený Vrch), Veleslavín, Petřiny a Motol. Do všechn stanic bude bezbariérový vstup.
Práce na tomto úseku byly započaté v dubnu 2010 a stavba by měla být předána do provozu v roce 2014, na což se Pražané bezpochyby docela těší. Dopravní podnik hl. m. Prahy zajistí prodložením trasy metra lepší dopravní dostupnost této oblasti a zejména jednodušší a rychlejší dosažitelnost největší nemocnice v České Republice - Fakultní Nemocnice Motol.


Jennifer Lopez - 26.10.2012 v Praze

Největší hvězda latino popu vyslyšela prosby svých fanoušků a vyjede na své vůbec první světové turné, v rámci kterého zavítá i do pražské O2 areny.

Jennifer Lopez Všechny přítomné zvedne ze sedadel a roztančí v pátek 26. října 2012. V rámci svého turné Dance Again zavítá poprvé i do Prahy!

Turné má přes 60 zastávek. Začalo 14. června 2012 v Panama City, sedm zastávek bylo naplánováno v Jižní Americe, v 19 destinacích v USA a Kanadě zpěvačku na jevišti doprovodí Enrique Iglesias. Díky obrovskému zájmu fanoušků, kteří severoamerické koncerty vyprodali v průběhu pár hodin, se musela v několika městech přidávat další představení. Na podzim se turné přesune do Evropy a do Asie.

Jennifer však nebude jediná, kdo se o super show postará, bude ji doprovázet přední světový choreograf a ředitel Jamie King, tanečník Casper Smart a kostymér Zuhair Murad. Krom skvělého hlasu, který zpěvačka vlastní, si tedy nenecháme ujít ohromnou show, nadšení fanoušků a energií nabitou atmosféru.

Vstupenky v cenách od 1190 korun jsou v prodeji na terminálech Sazka, předchozí internetová rezervace je možná na www.sazkaticket.cz .


Pražský jarmark - Mezinárodní folklorní festival 28.8.-1.9.2012

Ve dnech od 28.8.2012 do 1.9.2012 můžete navštívit již IX.ročník Mezinárodního folklorního festivalu Pražský jarmark.

Prazsky jarmark Jako každý rok, tak i letošní rok sejdou se v Praze sejdou umělci z celého Česka, Evropských zemí, Asie či Latinské Ameriky. Vstupné na mezinárodní folklorní festival Pražský jarmark je zadarmo, což je určitě příjemná výhoda. Pestrý program můžete shlédnout denně od 14.00 do 22.00 hodin přímo v centru Prahy, za Stavovským divadlem, na Ovocném trhu v Praze 1. Budou zde vystupovat jak tradiční, tak i exotické folklorní soubory. Můžete se těšit na bohatý doprovodný program, stejně tak jako na tradiční staročeský jarmark.

- Soubory vystupují bez přestávky od 15.35 do 21.45 hodin.
- Všichni účinkující se zúčastní již tradičního krojovaného průvodu.
- Co se týká doprovodného programu, každý den bude pestrý odpolední dětský program od 13 do 14,30 hodin. Během festivalu budou probíhat různé tematické výstavy.
- Umělecký program doplňují jako každoročně ukázky tradičních lidových řemesel a nabídka staročeské kuchyně. Stan s restaurací a občerstvením, stejně jako množství stánků lidových řemeslníků, jsou otevřeny denně od 12.00 do 22.00 hodin.

Vystoupení národopisných souborů z mnoha různých regionů Čech a Moravy dává skvělou příležitost zahraničním i tuzemským návštěvníkům Prahy poznat bohatství našeho folkloru v celé jeho kráse a rozmanitosti.


Výstava Prezident Václav Havel 15.6.2012-6.7.2012

Výstava je pořádána jako vzpomínka na Václava Havla, od jehož smrti uplyne 18. června půl roku. Výstava připomene Václava Havla v období, kdy byl českým a československým prezidentem. Od 15.6.2012 do 6.7.2012 si ji můžete prohlédnout na pražské Staroměstské radnici.

Vaclav Havel Vystava Jedná se o snímky fotoreportérů agentury ČTK, Václav Havel je na nich zachycený při oficiálních situacích, ale také v situacích osobních, například v momentech odpočinku či zábavy. Expozice zachycuje období od roku 1988 do roku 2011. Výstava si neklade za cíl dokumentaci historických událostí, jejím záměrem je vzdát poctu Václavu Havlovi jako prezidentu a člověku. Výstava vznikla jako spontánní nápad fotoreportérů, kteří měli možnost zachycovat Václava Havla reportážním fotoaparátem v průběhu uplynulých více než 20 let. V archivu ČTK je dnes více než 14.000 Havlových fotografií.

Říká se, že Václav Havel fotografování neměl příliš v oblibě, přesto byl velmi fotogenickou osobností, patrně díky svému charismatu a bezprostřednosti. Snímky připomínají Václava Havla jako člověka plného energie, živoucího, aktivního, veselého a někdy i hravého. Soustředí se spíše na okamžiky kolem prezidentských počinů, či chvíle soustředění nebo naopak odpočinku. Můžete nahlédnout na scénu velké politiky jiným úhlem pohledu, bez obvyklé vážnosti, ale s mírnou nadsázkou a vtipem.

Výstava v Křížové chodbě Staroměstské radnice nabídne více než stovku fotografií velkého formátu. Pořadatelé doufají, že výstava zaujme nejen pamětníky, ale i mladé generace, žáky a studenty, pro které může být i vhodným doplňkem při poznávání našich nejnovějších dějin.

Umístění výstavy:
Křížová chodba Staroměstské radnice
Staroměstské náměstí 3/1
110 00 Praha 1

Otvírací hodiny:
Pondělí 11:00 – 18:00
Úterý až neděle 9:00 – 18:00

Vstupné:
Základní vstupné 120,- Kč
Zvýhodněné vstupné 60,- Kč
Rodinné vstupné 240,- Kč
Školní skupiny nad 10 osob 40,- Kč za žáka, pedagogický doprovod zdarma

Bližší informace najdete také na odkazu
http://www.ctk.cz/vystava-prezident-vaclav-havel/Český pivní festival 17.5.2012 - 2.6.2012

V Praze se uskuteční pátý ročník Českého pivního festivalu . Po dobu 17 dní (od 17. 5. do 2. 6. 2012) pro Vás bude připravena nabídka toho nejlepšího z českých pivovarů, od českých kuchařů, řezníků a pekařů.

Cesky pivni festival Budete mít možnost ochutnat více než 70 značek českého piva vždy ve špičkové kvalitě ve skleněných džbáncích. Obsluhovat Vás bude 200 děvčat a chlapců v českých krojích. Zažijete neopakovatelnou atmosféru největšího pivního stanu v České republice s celkovou kapacitou 10 000 míst k sezení. Připraveny pro Vás budou speciality šéfkuchařů známých českých restaurací a cateringových společností Vyšehrad 2000 Catering a Fastgood. Živá hudební vystoupení každý den, víkendové afterparty až do rána. Na festivalu se platí speciální měnou,takzvaným pivním tolarem. Ten urychluje způsob placení a tím i Vaší obsluhu. Český pivní festival Praha 2012 je ideálním místem pro firemní a teambuildingové akce, společenské večírky či setkání bývalých spolužáků.
Pátý ročník proběhne na Výstavišti v Praze Holešovicích, každý den v čase 12:00-24:00 hod. Organizátoři očekávají více než 100 000 návštěvníků z celého světa.

Přijďte se pobavit, najíst, napít nebo seznámit.
Přijďte na pivo!

Vstupné na festival je zdarma.

Více informací : http://www.ceskypivnifestival.cz


Výstava - Carský dvůr pod žezlem Romanovců.
Poklady moskevského Kremlu.
Do 4.3.2012

Na výstavě bude českým návštěvníkům vůbec poprvé představen výběr nejkvalitnějších uměleckých děl a předmětů z Kremelské pokladnice ilustrujících role ruských panovníků z rodu Romanovců, události na carském dvoře či každodenní život v Rusku 16. a 17. století.

Moskevský Kreml je symbolem ruské státnosti a nejvzácnější sbírkou historických relikvií, kulturních a uměleckých památek. Sbírky Muzeí moskevského Kremlu, pocházejí z carské pokladnice a patří ke kmenové sbírce, která tvoří základ celého muzejního komplexu.

Nejvzácnějšími muzejními předměty jsou středověké památky spojené s ruskými vládci, především se zakladateli proslulé vládnoucí dynastie Romanovců, která za více než tři sta let panování pozdvihla Rusko k nebývalé síle a slávě.

Výstava si klade za cíl seznámit návštěvníky se zakladateli této proslulé vládnoucí dynastie, se strukturou a životem carského dvora, se zvláštnostmi a národním svérázem oficiálního dvorského života a ceremonií. Poprvé je pozornost soustředěna na velmi vzácné umělecko-historické památky 17. století přímo spojené s cary Michailem Fjodorovičem a Alexejem Michajlovičem z dynastie Romanovců a jejich duchovním spoluvládcem patriarchou Filaretem. Vystavené předměty patří k historickým drahocennostem tvořícím jádro carské klenotnice a Patriarší sakristie s církevními poklady moskevského Kremlu. Romanovci Výstava Žádná jiná muzejní sbírka neposkytuje úplnější a výraznější obraz moskevského dvora a vládců 17. století.

Výstava zahrnuje přes 150 předmětů rozdělených do několika částí. V první části jsou vystaveny portréty představitelů dynastie a drahocenné symboly carské moci. Následující část je věnována základním dvorním slavnostem carského dvora: vojenským ceremoniím, carskému průvodu a slavnostní hostině. S komorním tématem soukromého života v carské rezidenci, kde významné místo připadalo náboženskému životu a výchově dětí, seznamuje další sekce výstavy.

Výstava končí oddílem představujícím Romanovce jako pravoslavné panovníky. Právě v období jejich vlády se Rusko začalo považovat za pravé pravoslavné carství, kam se z ostatních zemí svážely relikvie pravoslavné církve. Vystavené církevní památky 17. století ilustrují atmosféru slavnostních pravoslavných bohoslužeb v kremelských chrámech a demonstrují představy o kráse a bohatství uměleckého celku středověkého ruského chrámu.

Místo konání : Císařská konírna Pražského hradu
Výstava se koná od 9.12.2011 do 4.3.2012
denně od 10:00 do 18:00 hodin
Vstupné: 160 Kč
Více informací :
http://www.kulturanahrade.cz/cs/vystavy/program/carsky-dvur-pod-zezlem-romanovcu-poklady-moskevskeho-kremlu-185.shtmlPrague events calendar

Prague Events Calendar

Praha je místem konání mnoha výstav, koncertů a veletrhů mezinárodního významu. Chcete-li se informovat o aktuálních akcích, navštivte
www.pragueeventscalendar.cz ,
pro bližší informace o akcích konaných v Praze.CMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz