Ubytování v Praze - apartmenty, pensiony, hotely, hostely. Velký výběr, slevy!

Doprava z letiště / nádraží apod.

Transfery z/na letiště, nádraží, nebo na jiná místa.

Nabízíme dopravu z/na letiště, která stojí pouze 480 CZK (1 vozidlo pro 1 - 4 osoby ) nebo 680 CZK (jedno vozidlo pro 5 - 7 osob). Tato cena je za vozidlo za jednu cestu a hradí se přímo řidiči po příjezdu na místo určení. Při transferu z letiště na Vás řidič bude čekat v příletové hale, bude držet cedulku s Vaším jménem a odveze vás přímo na místo určení. Tato služba je jednou z nejlevnějších, ale také zároveň nejbezpečnější, protože nemůžete být okradeni řidičem taxi, což je bohužel běžná záležitost u pražských řidičů taxi. Pokud se rozhodnete pro tuto volbu, budeme potřebovat znát čas a číslo Vašeho letu. Pro objednání použijte níže uvedený formulář.

Můžete si objednat také trasfer z/na nádraží, tato služba stojí 350 CZK.

Naše fixní ceny Vám dávají jistotu, že nikdy nezaplatíte víc.

Proč si u nás objednat transfer ?
1)Levnější než taxi
Naše společnost si neúčtuje náklady na čekání, nástupní sazby ani kilometry. Naše služby jsou díky tomu oproti klasickému taxi mnohonásobně levnější.

2)Bez ohledu na čekací dobu
Na rozdíl od nás klasická taxi služba po příjezdu na letiště zapíná taxametr. Pokud se Váš let zpozdí, můžete tak zaplatit mnohonásobně vyšší cenu. Pokud se stane, že se Váš let zpozdí, nemusíte si dělat obavy, čekací dobu neúčtujeme. Všechny přílety neustále sledujeme, proto víme, kdy dorazíte.

3)Bez ohledu na vzdálenost
Také se Vám stalo, že cesta s taxíkem byla podezřele dlouhá? Někdy je pro taxikáře výhodnější cestu kvůli zapnutému taxametru prodloužit. U nás se Vám taková nepříjemnost nestane. Jedete pouze za předem stanovenou cenu.

4)Bez nástupní sazby
U nás neplatíte žádnou nástupní sazbu. Vždy si velmi ceníme Vašeho zájmu o naše služby, a proto neúčtujeme za nastoupení do našeho vozu.

5) Naše vozy
Naši řidiči o své vozy pravidelně pečují tak, aby co nejlépe zajistili Vaše pohodlí. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a udržovány v naprosté čistotě. Vozy jsou klimatizované a ve vynikajícím technickém stavu. Náš vozový park je vybaven dostatečným počtem vozů, abychom mohli kdykoli vyhovět Vašim požadavkům. Všechny naše osobní vozy mají místo pro 4 cestující se standardními zavazadly. Minivany používáme pro přepravu 5 a více osob (pokud si nepřejete jinak).

Příklady cen za auto pro 1-4 osoby
Letiště - místo vašeho ubytování : 480 CZK
Nádraží - místo vašeho ubytování : 350 CZK

Pokud si přejete zaslat nabídku na transfer do jiného místa po celé České republice či Evropské unii, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zašleme nabídku.


Pro objednání transferu použijte prosím níže uvedený formulář :


CMS, SEO: Petr Weida
XHTML, CSS: Dlouhý Webdesign

Prague Accommodation Service, Nad Bertramkou 11, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 602 309 435, +420 251 566 590
Fax: +420 284680115, e-mail: stopin@stopin.cz